روش پختن قورباغه به صورت زنده

ﺭﻭﯼ ﺗﯿﻐﻪ ﺍﯼ برنده مقداری ﺧﻮﻥ می ریزند ﻭ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻗﺎﻟﺐ ﯾﺨﯽ ﻗﺮﺍﺭ داده ﻭﺩﺭ ﻃﺒﯿﻌﺖ ﺭﻫﺎ می کنند. ﮔﺮﮒ ﺁﻥ ﺭﺍ می بیند، ﺧﻮﻥ ﺭﺍ ﻟﯿﺲ ﻣﯿﺰﻧﺪ. ﯾﺦ روی تیغه کم کم ﺁﺏ می شود ﻭ ﺗﯿﻐﻪ ی تیز، ﺯﺑﺎﻥ ﮔﺮﮒ ﺭﺍ می بُرد. ﮔﺮﮒ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺸﺘﺮﯼ می بیند ﻭ به ﺗﺼﻮﺭ و خیال این که ﺷﮑﺎﺭ و طعمه ﺧﻮﺑﯽ پیدا کرده ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻟﯿﺲ می زند؛ اما نمی داند یا نمی خواهد بداند که با آن حرص و ولع وصف ناشدنی و شهوت سیری، دارد ﺧﻮﻥ ﺧﻮﺩش ﺭﺍ می خورد! ﺁﻥ ﻗﺪﺭ ﺍﺯ ﮔﺮﮒ ﺧﻮﻥ می رود تا به دست خودش کشته می شود. نه گلوله ای شلیک می شود، نه نیزه ای پرتاب! اما گرگ با همه غرورش سرنگون می شود.

این حکایت دردناک خیلی از همکار نما های ماست  که اگر جلوی آنها گرفته نشود همه را با  کار خود به نابودی  خواهند کشید.

در شبکه های اجتماعی  و گروههای آن که بنده هم عضو هستم بحث از امور بدیهی حقوقی است و جبهه گیری همکاران در مقابل همدیگر و هیاهویی برپاست و بازار بحث داغ داغ که البته بی فایده هم نبوده

اما آب در حال داغ و داغ تر شدن است ....

 ریاست معظم قوه قضائیه و ریاست محترم و دوست داشتنی  سازمان  ثبت و کانون عزیز سردفتران و دفتریاران  بهتر است هرچه زودتر فکری بکر برای رفع  این معضلات بیاندیشند وسفره ی  اینگونه  به ظاهر اسناد  را جمع کنند .

آب در حال داغ شدن و جوش آمدن است ....

در سکوت تعدادی  کار خود را میکنند  ،در برگ سبز سند میزنند ،در برگ عادی خط تلفن صلح میکنند، اسلحه بدون صلح  واگذار می شود، فیش حج در دفاتر خدماتی  مجازی منتقل می شود ، دفاتر پیشخوان قضایی  امور دادخواستها را انجام میدهند که علی قول روسا قرار بود به دفاتراسناد رسمی که شایسته این شغل هستند واگذار شود ،امضا الکترونیک در مراکز دیگری صادر میگردد،دفاتر پیشخوان پشت سر هم می آیند و

ما در حال آب پز شدن...

ریاست محترم صدا و سیما باید جوابگو باشند

مصاحبه ها و مناظره هایی میبینیم که با توجه به سعی عالی و قابل تقدیر و تحسین کانون سردفتران و دفتریاران و اساتید شرکت کننده در این جلسات با حاشیه ی طرف مقابل و جنجال به پا کردن آنها و البته کمک مجری نا آشنا به مسائل حقوقی و ثبتی بحث و مناظره یا مصاحبه را به ناکجا آباد از دید ما و به سرمنزل مقصود به دید آنها ،میبرند که این مهم از رسانه ای ملی به نام   صدا و سیما به دور از انتظار است  و رعایت عدالت در مناظره حداقل انتظاریست که از میزبان می توان داشت  .

چرا باید در مناظره کانون سردفتران و دفتریاران با راهنمایی رانندگی  در مورد اسناد خودرو و ماده 29 قانون مورد بحث که با اکثریت مطلق آراء در مجلس تصویب شده است نماینده ای از اقلیت مخالف دعوت شود ؟سوال مهم تر اینکه بعد از تصویب قانون و ابلاغ چرا باید  قانون را زیر سوال برد ؟چرا مجری کارشناس در مسائل حقوقی این برنامه هارا مدیریت نمیکنند ؟ مجری که بدون متن و دستور اجرا نمیتواند کلمه ای از خود حرف بزند چرا و چگونه از حرفهای بی پایه و اساس مهمان برنامه شبکه آموزش (از اتحادیه بنگاه داران ) و مصاحبه شخص دیگری از همان اتحادیه در رابطه با قانون پیش نویس،دفاع میکند یا قوانین مسلم دفاتر را زیر سوال می برد یا در جواب درامدهی چند ده میلیونی دفاتر میخندند و تایید میکنند؟

  درامد دفاتر تابع قانون و بخشنامه قوه قضاییه و سازمان ثبت است و در هر حالت ممکن از 800 هزار تومان بالاتر نخواهد بود چطور چند ده میلیون دریافت میکنند؟هزینه ثبتقرارداد پیش فروش 25 هزار تومان است چرا مهمان برنامه میگوید 500 هزار تومان ؟؟؟ در رسانه ای ملی که شما ریاست آنرا بر عهده دارید چرا باید نشر اکاذیب رونق داشته باشد؟

از طرف رئیس اتحادیه املاک کشور علنا مصاحبه ای  در خبر گزاری رسمی منتشر میکنند که "قانون پیش فروش ساختمان رسمیت ندارد" نشر کاذیب از این واضح تر !!! واقعا این جریانات به چه معناست ؟معانی زیادی میتوان استباط کرد ولی آنچیزی که بنده به عنوان یک شخص عادی و شهروند معمولی استنباط میکنم یعنی قانون پیش فروش بیخود تصویب شده و نباید در دفاتر اسناد رسمی ثبت شود ولی به عنوان یک دفتریار و کارمند دفترخانه  و داشنجوی ساده حقوق میبینم 91 روز حبس برای کسانی که در بنگاه قرارداد پیش فروش تنظیم نمایند مجازات تنظیم شده ست!!! واقعا چه باید کرد؟؟

آیا رئیس یک اتحادیه آنقدر قدرتمند است که قانون مجلس محترم شورای اسلامی و تایید شده توسط شورای نگهبان و ابلاغ شده توسط ریاست محترم جمهور را اینگونه به تمسخر بگیرد و مردم و جامعه  زحمت کش را به اشتباه و دردسر بیاندازد؟

متولی و مسئول برخورد با این شخص یا اشخاص که بر ضد مجلس و ضد قوانین جاری کشور  قیام میکنند چه ارگانی است ؟

آقای عقبایی: از مردم خجالت نمیکشید از خانواده  شهدا و  جانبازان  و آزاده گان محترم   خجالت بکشید

از رهبر آزاده خجالت بکشید .از نمایندگان منتخب مردم خجالت بکشید و مردم را به بی قانونی دعوت نکنید پاسخگوی زندان رفتن مردم شمائید؟آیا احکام دادگستر ی که همکاران شما را برای رعایت نکردن این قانون به حبس محکوم کرده ندیده اید (نمونه حکم حبس 1سال و 2 سال برای  بنگاهدار جهت  رعایت نکردن قانون پیش فروش رسمی و تنظیم قرارداد عادی برای مردم """کلیک کنید""")

این مرز و بوم و این آرامش و این نظام قدرتمند در پرتو خونها و دستها و پاها و غیرتها در امن و امان است  تا شما یا دیگران با یک مصاحبه به اغتشاش بکشانید !!؟

 همکاران و دوستان محترم در سراسر کشور وقت اتحاد و انسجامی سراسری ست تا با همیاری سازمان محترم ثبت اسناد و املاک کشور اهداف عالی نظام و سیاست‌های کلی برنامه ششم توسعه ابلاغ شده به رییس جمهور از طرف رهبر معظم انقلاب  و ولی فقیه  در پیشبرد اهداف سیاست اقتصاد مقاومتی و نظام ثبتی نوین  و هماهنگ و یکسان سازی اسناد از نظر شکلی و ماهوی و هوشمند سازی نوین و کارآمد  سامانه ثبت الکترونیک اسناد و جمع کردن سفره سوء استفاده همکارنماها   گام برداریم.

/ 0 نظر / 114 بازدید