نرم افزار جامع محاسبه هزینه های اسناد رسمی مطابق با آخرین تغییرات سال ۱۳۹۳

با لطف و عنایت خداوند بروزرسانی نرم افزار جامع محاسبه هزینه های اسناد رسمی در آستانه روز مادر به پایان رسید. ضمن تبریک روز مادر به تمامی مادران گرامی و آرزوی سلامتی برای تک تک مادران این نرم افزار در آستانه این روز پربرکت تقدیم شما همکاران گرامی می گردد.امیدوارم مورد استفاده شما همکاران گرامی قرار گیرد.
دانلود نرم افزار جامع محاسبه هزینه های اسناد رسمی

نرم افزار فوق جهت محاسبه کامل انواع اسناد رسمی در دفاتر اسناد رسمی از قبیل کلیه اسناد رهنی - اسناد منقول( ماشین و موتورسیکلت) - اسناد غیرمنقول و مالی و اسناد غیرمالی از سری نرم افزارهای طراحی شده توسط اینجانب مهدی لندرانی می باشد که مطابق با آخرین تغییرات انجام شده در سال 1393 در هزینه حق الثبت اسناد غیرمالی، هزینه استعلام ثبتی، بهای ارزش افزوده و هزینه صدور الکترونیک و ... به روز رسانی شده و به طور رایگان تقدیم شما می گردد و تنها هزینه آن دعای خیر شما در حق اینجانب می باشد. این نرم افزار را می توانید از لینک بالا دانلود نموده و سپس نصب نمایید. این نرم افزار روی کلیه ویندوزها از جمله ویندوزهای محبوب ۷ و ۸ قابل نصب است. شما می توانید انتقادات و پیشنهادات خود و هرگونه مشکل در ارتباط با برنامه را جهت هر چه بهتر شدن نرم افزار در همین پست مطرح نمایید.


نکته مهم: برای نصب نرم افزار پس از دانلود فایل را از حالت فشرده خارج ساخته و روی فایل ستاپ setup کلیک نموده و با چند کلیک ساده اقدام به نصب برنامه نمایید بعد از نصب موفقیت آمیز شورتکات برنامه روی دسکتاپ ویندوز شما قرار می گیرد و شما می توانید به راحتی از نرم افزار استفاده نمایید.


البته پیش نیاز این برنامه microsoft.net framework 4 می باشد که برای نصب روی ویندوز XP بایستی این برنامه نصب شود که می توانید با یک جستجوی ساده در اینترنت آن را یافته و دانلود و نصب نمایید.

لینک دانلود microsoft.net framework 4

فونتهای به کار رفت در نرم افزار شامل فونت nazanin ، yekan، kamran می باشد که در صورتی که این فونتها روی سیستم شما نصب نباشد شما می توانید این فونتها را از لنیک زیر دانلود و به control panel سیستم خود رفته و فونتها را در پوشه fonts پیست نمایید. تا نرم افزار با فونتهای خود روی سیستم شما نمایش داده شود.

دانلود فونتهای به کار رفته در نرم افزار

با تشکر از تلاش و زحمت  آقای مهدی لندرانی

منبع :آقای مهدی لندرانی -دفتر اسنادرسمی 4 سبزوار